Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Tüm Haberler

Promosyon Metal USB Belleklerde Baskı Seçenekleri
26 Ekim 2017, 08:36
Promosyon Metal USB Belleklerde Baskı Seçenekleri

Tüm promosyon ürünlerinde olduğu gibi promosyon usb bellek ürünlerinde de baskı alanı, baskı görünümü çok önemli bir konudur ; çünkü ürün üzerindeki baskı daima kurumunuzu yansıtacak bir simgedir ve muhattabınıza karşı sizi temsil etmektedir. Biz de firma olarak bu nedenle bu konuda oldukça hassas davranıyoruz. Genel itibariyle metal ürünler bir çok boya türünü kolay tutmamaktadır. Bu durum da yapılan baskının kısa bir süre sonra ya tamamen kaybolmasına ya da parça parça kalmasına neden oluyor. Baskının bu hale gelmesi maalesef hiç hoş bir görüntü ortaya çıkarmıyor. Bu nedenle bizim müşterilerimize devamlı tavsiyemiz metal ürünler üzerinde lazer baskı tercih etmeleridir. Sitemizde lazer baskıya uygun USB Bellek modellerini ve lazer baskı örneklerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Lazer Baskı: Daha çok metal yüzeylerde kullanılan lazer bask yöntemi, Ahşap, Deri, Cam, Plexiglass ve benzeri malzemelerin üzerine lazer ışığı ile kazıma yöntemiyle logo, yazı ve diğer imgeleri işleme yöntemidir.

Lazer baskı ile logo baskı yapılmış, metal usb bellek örneği