Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Kalem Usb BelleklerKategoriler

Usb Bellek Kalem MS-9192 Usb Bellek Kalem MS-9192 MS-9192
PDA Kalem USB Bellek PDA Kalem USB Bellek MSB-81
Kalem Şeklinde USB Flash Bellek Kalem Şeklinde USB Flash Bellek MSB-91-PEN

Kalem şeklinde USB flash bellek daha çok kişiye özel hediye olarak tercih edilmekte ve şık bir hediye olarak dikkat çekmektedir. Firmaların kendi logo baskılarıyla yaptırdıkları bu ürünler hem güzel bir hediye olmakta hem de firmanın yıllarca reklamını yapan bir ürün olmaktadır. Kalem şeklinde USB bellek ürünü ticari faaliyetlerin yanı sıra özel etkinliklerde de sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Öğretmenler Gününün Favori Hediyesi Kalem Şeklinde USB Bellek

Kalem şeklinde USB Flash bellek ürünü 24 Kasım 2018 Öğretmenler Günü'nde kendini gösteren ürünlerden biri oldu. Bir çok öğrenci tarafından kişiye özel hediye olarak öğretmenlerine yaptırıldığı gibi okul ve belediyeler tarafından da toplu olarak yaptırıldı. Bu ürün hem USB bellek hem de kalem özelliği olduğu için öğretmenler için ideal bir hediyedir. Öğretmenler gününde kişiye özel isim baskılı olarak siparişleriniz alınır. Onun dışında bir tarafı firma logosu diğer tarafı kişiye özel isim olarak da üretim yapılabilir.