Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Resim

  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi

Ürün Kodu : MS-113-A

Ürün Özellikleri
Ebatı : 5.7 x 2 cm
Baskı Alanı : 3 x 1.6 cm (x2)
Ağırlık : 7
Baskı Türü : Lazer ve UV Baskı
Kapasite Seçenekleri : 8, 16, 32 GB
Materyal : Metal ve Ahşap
Renk : Ahşap Rengi

En çok tercih edilen USB Bellek modellerimizden biri olan USB Twister modelinin ahşap versiyonu sizlerin beğenisine sunulmuştur.
Ürün ahşap gövdesi üzerinde 360 derece dönebilen kapağa sahiptir.
Ahşap doğallığı ürüne şık bir görünüm kazandırmaktadır.

UV Baskılı Örnek

Benzer Ürünler

Ahşap USB Bellek 501 Ahşap USB Bellek 501 MSB-501
Kutulu Ahşap USB Bellek Kutulu Ahşap USB Bellek MSB-401
Ahşap Usb Bellek Ahşap Usb Bellek MS-9197
Ahşap USB Bellek Ahşap USB Bellek MSA-F138

Promosyon USB Bellek Fiyat teklif talebi için bize ulaşabilirsiniz...

Promosyon Ahşap USB Bellek Twister ile ilgileniyorsanız bize 0216 482 91 86 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.