Promosyon Ahşap USB Bellek
Bugün 15 Kasım 2018, Perşembe

Resim

  • Ürün resmi

Ürün Kodu : MSA-F138

Ürün Özellikleri
Ebatı : 6.5 x 2.3 cm
Baskı Alanı : Logo uzunluğuna göre ayarlanır.
Ağırlık :
Baskı Türü : UV, Tampon ve Lazer Baskı
Kapasite Seçenekleri : 8 - 16 GB
Materyal : Ahşap
Renk : Bambu Rengi

Döner başlıklı çift yüzüne  baskı uygulanabilen, ahşap usb bellek ürünümüz doğal görünümlü ürün arayanlar için ideal bir ürün...

Ahşap USB Bellek Nerelerde Kullanılır ?

Promosyon ahşap USB bellekler genel olarak, doğa ile ilgili etkinliklerde, etkinlik ile bir uyum olsun diye tercih edilir. Aynı zamanda ahşap ürünün sağlamlığı ve şık görünümü de ürünün tercih edilme sebepleri arasındadır. Daha kalıcı ve orjinal bir USB bellek hediye etmek isteyenler bu ürünleri tercih etmektedir. Siz de müşterinize uzun yıllar kullanıp sizi hatırlayacağı doğal bir hediye vermek isterseniz, bambudan üretilmiş bu ahşap USB bellek ürününü tercih edebilirsiniz.

Ahşap USB Belleklere Uygulanan Baskı Türleri

Ahşap USB bellekler çeşitli baskı tekniklerine uygun olmaları nedeniyle de çok tercih edilir. Ahşap USB belleklere lazer kazıma, tampon ve UV baskı yapılabilmektedir. Tercihinize göre farklı baskı türlerini en iyi şekilde yansıtan ahşap ürünler logonuzu ön plana çıkaracaktır.

Promosyon USB Bellek Fiyat teklif talebi için bize ulaşabilirsiniz...

Promosyon Ahşap USB Bellek ile ilgileniyorsanız bize 0216 482 91 86 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.