Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Resim

  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi

Ürün Kodu : MSB-87-3

Ürün Özellikleri
Ebatı :
Baskı Alanı :
Ağırlık :
Baskı Türü :
Kapasite Seçenekleri :
Materyal :
Renk :

Promosyon ürünlerinde tercihiniz VİP ürünler ise bu ürünümüz tam size göre! İçerisinde 16 GB OTG USB Bellek, 6000 MaH Powerbank ve PDA özellikli kalem bulunan setimiz baskıya uygun ürünleriyle müşterilerinize etkili tanıtım imkanı sağlayacaktır.

USB Bellek: Setimizin içerisindeki USB Bellek 16 GB kapasiteli ve OTG özelliklidir. OTG Özelliği sayesinde android cihazlarınızdan USB belleğe, ya da USB Bellekten android cihazlarınıza kolayca veri aktarımı  yapabileceksiniz.

Powerbank: Setimizin içerisinde bulunan powerbank 6000 MaH yüksek enerji kapasitesine sahiptir. Bu sayede telefonunuzun şarjı bittiği zaman kolaylıkla telefonunuzu şarja takarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Powerbank üzerindeki geniş baskı alanı sayesinde müşterilerinize etkili bir tanıtım yapabilirsiniz.

PDA Kalem: Şık bir metal kalem, etkili reklam alanı, PDA özelliği, Teknolojiye ayak uydurun, güncel kalın...

  • Ürünün kutusu baskıya uygundur.
  • Powerbank, Kalem ve USB Bellek Baskıya Uygundur.
  • Ürün kendine özel tasarlanmış VİP kutusundadır.

Benzer Ürünler

USB Bellek Powerbank Set USB Bellek Powerbank Set MSB-59-2
USB - Powerbank Hediye Seti USB - Powerbank Hediye Seti MSB-211-SET
USB - Powerbank - Kalem Set USB - Powerbank - Kalem Set MSB-59
Powerbank Hediye Seti Powerbank Hediye Seti MSB-08-3

Promosyon USB Bellek Fiyat teklif talebi için bize ulaşabilirsiniz...

Promosyon USB - Powerbank Hediye Seti ile ilgileniyorsanız bize 0216 482 91 86 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.