escort beylikdüzü,

Hakkımızda

USBBELLEK.COM.TRUsbbellek.com.tr 2009 Yılından bu yana promosyon ürünleri konusunda hizmet veren Mislina Promosyon'un tescilli markasıdır.
Usbbellek.com.tr olarak 2013 yılından beri kesintisiz olarak hizmet vermekte ve müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde ideal çözümler sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz süre boyunca yüzlerce kurumsal müşterimiz ve iş ortağımızla bir çok başarılı çalışmaya imza attık ve her geçen gün en büyük sermayemiz olan referanslarımıza yenilerini ekledik. Promosyon USB Bellek ihtiyaçlarınızda sizlere de kalıcı çözümler sunmak için buradayız...

Ürün ve Baskı Kalitemize Güveniyoruz...
Yaptığımız tüm işlerde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve bunu en üst düzeyde sağlamak için ürün ürün kalitemizi koruyup, en üst düzey baskı teknolojilerini kullanmaktayız. Yurt içi stoklu ürünlerimiz ve yurt dışı düzenli ithalatlarımızla müşterimizin istediği tarihte, istediği nitelikteki ürünleri her zamanki kalite standartlarımızda sunuyoruz. Baskı öncesinde yapılan prova çalışmalarıyla nihai sonuca ulaşıyor, prova sonrası birebir üretim yaparak size teslimatta sürpriz yaşatmıyoruz.

Yeniliğin Takipçisiyiz...
Sektörde 10 yıldır aktif olarak faaliyet gösteren firmamız, yeni modern tasarımları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daima yenilikçi ürünler sunmakta ve promosyon ürünlerinden en üst düzeyde verim almalarını sağlamaktadır.  Yurt dışındaki partner fabrikamızda isteğe özel tasarım USB Bellekler üretebilmekte, müşterilerimize uzun  yıllar kendilerini simgeleyecek eserler sunmaktayız. Ayrıca fabrikamızda firma logonuzu temsil edecek PANTONE kodunuza göre özel renk USB Bellek üretimi de gerçekleştirilmektedir.

Sadece Bugün Değil, Yarın ve Daima...
Bizim için en büyük kazanç, teslimat sonrası gelen güzel yorumlar, bir sonraki siparişinde tereddütsüz tekrar bizi tercih eden müşterilerimiz olmuştur. Bu bilinçle yaptığımız tüm işlerde taahhüt ettiğimiz ürün ve baskı kalitesinden hiç bir zaman ödün vermiyoruz...

Görüşmek Üzere...
Sizleri de en kısa zamanda mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.