Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Anahtar Usb BellekKategoriler

Anahtar Şeklinde Usb Bellek Anahtar Şeklinde Usb Bellek MS-9190
Gold Anahtar USB Bellek Gold Anahtar USB Bellek MSB-61-GOLD
Siyah Anahtar USB Bellek Siyah Anahtar USB Bellek MSB-61-SİYAH
Kırmızı Anahtar USB Bellek Kırmızı Anahtar USB Bellek MSB-61-KIRMIZI
Mavi Anahtar USB Bellek Mavi Anahtar USB Bellek MSB-61-MAVİ
Anahtar USB Bellek Siyah Anahtar USB Bellek Siyah MSB-71-S
Anahtar USB Bellek Kırmızı Anahtar USB Bellek Kırmızı MSB-71-K
Anahtar USB Bellek Gümüş Anahtar USB Bellek Gümüş MSB-71-G

Promosyon ürünleri arasında en yoğun tercih edilen ürünlerden biri de USB Flash belleklerdir. Promosyon USB Flash bellekler farklı alternatifleriyle promosyon kataloglarında yerini almakta ve bunlar arasında en çok tercih edilen de anahtar şeklinde USB flash bellek model olmaktadır. Anahtar şeklinde usb bellekler geniş baskı alanı sayesinde logonuzu ön plana çıkaran şık bir ürün olmaktadır. Anahtar şeklinde USB Bellekler ana renk olan gümüş rengi dışında, siyah, kırmızı, mavi, gold ve yeşil renklerde de üretilebilmektedir. Anahtarlığa takılarak kolayca taşınabilen bu ürün logonuzla birlikte şık bir görünüme kavuşmaktadır.

Logonuzla özelleştirilmiş bir anahtar şeklinde USB bellek ürününü müşterinize ileterek hem ona güzel bir hediye verebilir hem de yıllar boyu kendinizi hatırlatabilirsiniz. Üstelik USB bellek içerisine yapacağınız veri dolumu sayesinde müşterilerinize görsel sunum materyalleri de ileterek tanıtımınızı etkili bir şekilde yapabilirsiniz.