Hakkımızda Hakkımızda Baskı Türleri Hesap Numaraları İletişim
instagram
Teklif Listem
Teklif Listeniz Boş
Usbbellek.com.tr

Kartvizit Usb Bellek

MS-9189 Kare Kartvizit Usb Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MS-9188 Yuvarlak Kartvizit USB Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MS-9187 Mini Kart Usb Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MS- 9186 Kartvizit Şeklinde Usb Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
Kartvizit Usb Bellek Toplam 4 ürün kayıtlı.

Kartvizit Şeklinde USB Bellek

Ücretsiz Baskılı Numune

Genelde yüksek adet siparişler verildiği için müşterilerimizin baskı ve ürün kalitesi konusunda kaygıları oluyor ve bunu anlıyoruz. Hem süreç başlangıcında içinizin rahat etmesi, hem de süreç sonunda %100 müşteri memnuniyetini sağlamak adına dileyen müşterilerimize baskı öncesinde ücretsiz numune hazırlıyoruz. Bu sayede yapılan numunede istenmeyen bir nokta varsa düzeltmesini yapıyoruz, müşteri onaylarsa istediği şekilde üretimine devam ederek, birebir aynısının teslimatını yapıyoruz. Ürün ve baskı kalitemize güveniyoruz, sizi de en kısa zamanda mutlu müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle...

Kartvizit Şeklinde USB Flash Bellek

Çağımızın en popüler teknoloji ürünlerinden biri olan USB bellekler günlük hayatta sıkça kullanılmakta ve bir çok işimizi görmektedir. Bu ürünlerin yoğun kullanımı promosyon ürünleri sektöründe de aktif kullanılan bir ürün olmasını sağlamaktadır. Firma logo baskılı USB bellekler firmaların müşterilerine hem güzel bir hediye hem de yıllar boyu reklamlarını yapacak bir araç olmaktadır. Kartvizit şeklinde USB bellek ürünü de promosyon USB Bellekler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Kartvizit Şeklinde USB Belleğin Avantajları

Yaşadığımız teknoloji çağında USB flash bellekler çokça kullanılmakta ve bu da bu ürünü promosyon sektöründe en popüler ürünlerinin arasına yerleştirmektedir. Çünkü promosyon ürünlerini öne çıkaran en önemli faktör ürünün popüler kullanılıyor olmasıdır. Promosyon USB Bellekler insanların ilgisini çekebilmek amacıyla farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Kartvizit şeklinde USB bellek de bu model alternatiflerinden biridir. Şimdi Kartvizit şeklinde USB belleklerin özelliklerine ve avantajlarına göz atalım...

  • Geniş baskı alanına sahiptir.
  • Cüzdan ve çantada rahatça taşınabilir.
  • Kartvizit şeklindeki görüntüsü ürünü ilgi çekici hale getirir.
  • Geniş baskı alanı sayesinde dijital resimler daha yüksek kalitede ürün üzerine uygulanabilmektedir.
  • Yoğun kullanıma sahiptir.
  • İsteğinize göre ürünün mini ve yuvarlak ebat olanı da mevcuttur.

Alternatifleri;

  • Mini Kartvizit Şeklinde USB Flash Bellek
  • Kare Kartvizit USB Bellek
  • Yuvarlak Kartvizit USB Bellek

Kartvizit Şeklinde USB Bellek Ölçü Bilgileri

Standart Kartvizit Şeklinde USB Bellek: 85.4 x 54.1 x 1.6 mm.

Ürün standart kredi kartı ve kartvizitlerle aynı ebattadır. Kalınlık olarak da 1.6 mm.dir. Daha anlaşılır şekilde ifade edecek olursak 1.5 kredi kartı ebatı gibi düşünülebilir. Ürünle ilgili en çok gelen sorulardan biri de ağırlıkla ilgili olmaktadır. Ürünün ağırlığı ortalama 10-12 gr. arasındadır.

Mini Kartvizit Şeklinde USB Bellek: 60 x 30 x 2.9 mm.

Mini kartvizit şeklinde USB Bellek ürünümüz de bu ürün grubundaki alternatiflerden biridir. Logonuzun şekline ve ihtiyacınıza göre bu ölçüdeki ürünü de tercih edebilirsiniz. Standart kartvizit USB bellekte olduğu gibi bu üründe de tam kaplama baskı yapılabilmektedir. Ortalama ağırlığı 4-5 gr. arasındadır.

Yuvarlak Kartvizit Şeklinde USB Bellek: Ø 43 x 2.9 mm.

Yuvarlak kartvizit USB Bellek ürünümüz 43 mm. çapında olup farklı tam kaplama baskıya uygundur. Bkz: Yuvarlak Kartvizit Şeklinde USB Bellek linkinde de görebileceğiniz üzere genelde yuvarlak logoya sahip firmalar tarafından tercih edilmektedir ve yuvarlak logolarla müthiş bir uyum sağlamaktadır. Siz de logonuzu müşteri temsilcimize ileterek ürün üzerindeki görünümünü görebilirsiniz. Ürün ağırlığı ortalama 4-5 gr. arasındadır.

Kare Kartvizit Şeklinde USB Bellek: 40 x 40 x 2.9 mm.

Kare kartvizit şeklinde USB Bellek de kartvizit USB bellek ailesinin son üyesidir. Farklı ebat arayışında olanlar için bir seçenek olarak sitemizde yer almaktadır. Ortalama ağırlığı 4-5 gr. arasındadır.

Kartvizit Şeklinde USB Bellek Fiyatları Ne Şekildedir?

Tüm USB Bellek ürünlerinde olduğu gibi kartvizit şeklinde USB Belleklerde de farklı kriterler vardır ve bu kriterlere göre fiyat belirlenmektedir. Bu kriterlerin başında ise ürün kapasitesi gelmektedir. Hitap ettiğiniz sektöre ve ihtiyacınıza göre ürün kapasitesini belirleyerek müşteri temsilcisinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Baskılı ürünlerin tümünde olduğu gibi fiyatı etkileyen diğer bir husus da sipariş adetidir. Sipariş vereceğiniz adete göre de fiyatta değişiklik gözlemlenmektedir.

Kurtköy Mahallesi Kehribar Sokak No:4/E Pendik / İstanbul Sorularınız için arayın 0216 482 91 86