Hakkımızda Hakkımızda Baskı Türleri Hesap Numaraları İletişim
instagram
Teklif Listem
Teklif Listeniz Boş
Usbbellek.com.tr

Ahşap USB Bellekler

MSD-024 Ahşap USB Bellek MSD-024
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MS-587-K Kitap Şeklinde Ahşap USB Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MSB-401 Kutulu Ahşap USB Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MSA-F138 Ahşap USB Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
MS-9197 Ahşap Usb Bellek
Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : 1000 Adet
Ahşap USB Bellekler Toplam 5 ürün kayıtlı.

Ahşap USB Belleklerin Özellikleri

Ahşap USB Bellekler malzeme olarak farklı renk ahşaplardan üretildiği gibi teknik olarak da bazı farklılıklara sahiptir.

Kapasite Seçenekleri

2 GB, 4 GB, 8 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB. Kapasite seçeneklerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza göre tüm alternatiflerde hızlı çözüm üretebiliriz.

Ahşap USB Flash Bellek Yazma ve Okuma Hızı

Stoklarımızdaki standar Ahşap USB Bellekler 2.0 hıza sahiptir. Özel talep olduğu takdirde 3.0 yazma ve okuma hızına sahip ahşap ürünleri de yurt dışından getirmekteyiz.

Ahşap USB Flash Bellek

Ahşap USB Flash bellekler arasında en çok tercih edilen modellerden biri de ahşap modellerdir. Ahşap USB Belleklerin tercih edilme sebebi doğal görünümü ve üzerine yapılan baskı ile bütünlük sağlayan bir malzeme olmasıdır. Tamamı endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan doğaya zarar vermeden üretilen promosyon ahşap USB bellekler, farklı renk, model ve kapasite seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu ürünler genelde akça ağacı, bambudan üretilmektedir. Üründe renk seçimi yaparken, koyu renk, açık renk gibi ayrımlar yapılabilse de ahşabın doğal yapısından dolayı her noktada aynı renk seçeneği gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ahşap USB Bellekler ihtiyacınıza göre 2 GB. kapasiteden 64 GB'a kadar alternatifli olarak sunulmaktadır. Siz de firmanız için doğal görünüme sahip bir promosyon ürünü arayışındaysanız bu kategorideki alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz.

Ahşap USB Belleklerde Baskı Seçenekleri

Ahşap malzemenin hem kazımaya hem de boyaya uygun yapısından dolayı bir çok baskı yöntemine uygundur. Ahşap USB Bellekler üzerine yapılacak lazer baskı ile yakma doğal ahşap görüntüsü alabilirken, UV, tampon ve serigrafi baskı ile de rengarenk görüntüler elde edilebilmektedir. Siz de burada listelenen ürünlerimizi inceleyerek size uygun olan modeli belirleyebilir, müşteri temsilcinizden alternatifli baskı numunesi talep edebilirsiniz.

promosyon ahşap usb bellek, promosyon ahşap flash bellek

Kurtköy Mahallesi Kehribar Sokak No:4/E Pendik / İstanbul Sorularınız için arayın 0216 482 91 86