Kartvizit Usb BellekKategoriler

Kartvizit Şeklinde USB Flash Bellek

Çağımızın en popüler teknoloji ürünlerinden biri olan USB bellekler günlük hayatta sıkça kullanılmakta ve bir çok işimizi görmektedir. Bu ürünlerin yoğun kullanımı promosyon ürünleri sektöründe de aktif kullanılan bir ürün olmasını sağlamaktadır. Firma logo baskılı USB bellekler firmaların müşterilerine hem güzel bir hediye hem de yıllar boyu reklamlarını yapacak bir araç olmaktadır. Kartvizit şeklinde USB bellek ürünü de promosyon USB Bellekler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. 

Kartvizit Şeklinde USB Belleğin Avantajları

Yaşadığımız teknoloji çağında USB flash bellekler çokça kullanılmakta ve bu da bu ürünü promosyon sektöründe en popüler ürünlerinin arasına yerleştirmektedir. Çünkü promosyon ürünlerini öne çıkaran en önemli faktör ürünün popüler kullanılıyor olmasıdır. Promosyon USB Bellekler insanların ilgisini çekebilmek amacıyla farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Kartvizit şeklinde USB bellek de bu model alternatiflerinden biridir. Şimdi Kartvizit şeklinde USB belleklerin özelliklerine ve avantajlarına göz atalım...

  • Geniş baskı alanına sahiptir.
  • Cüzdan ve çantada rahatça taşınabilir.
  • Kartvizit şeklindeki görüntüsü ürünü ilgi çekici hale getirir.
  • Geniş baskı alanı sayesinde dijital resimler daha yüksek kalitede ürün üzerine uygulanabilmektedir.
  • Yoğun kullanıma sahiptir.
  • İsteğinize göre ürünün mini ve yuvarlak ebat olanı da mevcuttur.


Aşağıda bazı ürün örneklerini görebilirsiniz...

Kartvizit Şeklinde USB Bellek

Kartvizit şeklinde USB Belleklerin hemen üstte görebileceğiniz standart modellerinin yanında farklı ebat alternatifleri de vardır.

Bu alternatifleri;

Mini Kartvizit Şeklinde USB Flash Bellek
Kare Kartvizit USB Bellek
Yuvarlak Kartvizit USB Bellek

Olarak sıralayabiliriz.

Kartvizit Şeklinde USB Bellek Ölçü Bilgileri

Standart Kartvizit Şeklinde USB Bellek: 85.4 x 54.1 x 1.6 mm.

Ürün standart kredi kartı ve kartvizitlerle aynı ebattadır. Kalınlık olarak da 1.6 mm.dir. Daha anlaşılır şekilde ifade edecek olursak 1.5 kredi kartı ebatı gibi düşünülebilir. Ürünle ilgili en çok gelen sorulardan biri de ağırlıkla ilgili olmaktadır. Ürünün ağırlığı ortalama 10-12 gr. arasındadır.

Mini Kartvizit Şeklinde USB Bellek: 60 x 30 x 2.9 mm.

Mini kartvizit şeklinde USB Bellek ürünümüz de bu ürün grubundaki alternatiflerden biridir. Logonuzun şekline ve ihtiyacınıza göre bu ölçüdeki ürünü de tercih edebilirsiniz. Standart kartvizit USB bellekte olduğu gibi bu üründe de tam kaplama baskı yapılabilmektedir. Ortalama ağırlığı 4-5 gr. arasındadır.

Yuvarlak Kartvizit Şeklinde USB Bellek: Ø 43 x 2.9 mm.

Yuvarlak kartvizit USB Bellek ürünümüz 43 mm. çapında olup farklı tam kaplama baskıya uygundur. Bkz:Yuvarlak Kartvizit Şeklinde USB Bellek linkinde de görebileceğiniz üzere genelde yuvarlak logoya sahip firmalar tarafından tercih edilmektedir ve yuvarlak logolarla müthiş bir uyum sağlamaktadır. Siz de logonuzu müşteri temsilcimize ileterek ürün üzerindeki görünümünü görebilirsiniz. Ürün ağırlığı ortalama 4-5 gr. arasındadır.

Kare Kartvizit Şeklinde USB Bellek: 40 x 40 x 2.9 mm.

Kare kartvizit şeklinde USB Bellek de kartvizit USB bellek ailesinin son üyesidir. Farklı ebat arayışında olanlar için bir seçenek olarak sitemizde yer almaktadır. Ortalama ağırlığı 4-5 gr. arasındadır.

Kartvizit Şeklinde Usb Bellek
Kartvizit Şeklinde Usb Bellek
MS- 9186
Mini Kart Usb Bellek
Mini Kart Usb Bellek
MS-9187
Daire Şeklinde Kartvizit USB Bellek
Daire Şeklinde Kartvizit USB Bellek
MS-9188
Kare Kartvizit Usb Bellek
Kare Kartvizit Usb Bellek
MS-9189
OTG Kartvizit USB Bellek
OTG Kartvizit USB Bellek
MSB-881
Metal USB Bellek 16 GB. 3.0 MSB-322
Metal USB Bellek 16 GB. 3.0 MSB-322
MSB-322-3