Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Resim

  • Ürün resmi

Ürün Kodu : MSA-F138

Ürün Özellikleri
Ebatı : 6.5 x 2.3 cm
Baskı Alanı : Logo uzunluğuna göre ayarlanır.
Ağırlık :
Baskı Türü : UV, Tampon ve Lazer Baskı
Kapasite Seçenekleri : 8 - 16 GB
Materyal : Ahşap
Renk : Bambu Rengi

Döner başlıklı çift yüzüne  baskı uygulanabilen, ahşap usb bellek ürünümüz doğal görünümlü ürün arayanlar için ideal bir ürün...

Ahşap USB Bellek Nerelerde Kullanılır ?

Promosyon ahşap USB bellekler genel olarak, doğa ile ilgili etkinliklerde, etkinlik ile bir uyum olsun diye tercih edilir. Aynı zamanda ahşap ürünün sağlamlığı ve şık görünümü de ürünün tercih edilme sebepleri arasındadır. Daha kalıcı ve orjinal bir USB bellek hediye etmek isteyenler bu ürünleri tercih etmektedir. Siz de müşterinize uzun yıllar kullanıp sizi hatırlayacağı doğal bir hediye vermek isterseniz, bambudan üretilmiş bu ahşap USB bellek ürününü tercih edebilirsiniz.

Ahşap USB Belleklere Uygulanan Baskı Türleri

Ahşap USB bellekler çeşitli baskı tekniklerine uygun olmaları nedeniyle de çok tercih edilir. Ahşap USB belleklere lazer kazıma, tampon ve UV baskı yapılabilmektedir. Tercihinize göre farklı baskı türlerini en iyi şekilde yansıtan ahşap ürünler logonuzu ön plana çıkaracaktır.

Benzer Ürünler

Ahşap Usb Bellek Ahşap Usb Bellek MS-9197
Kutulu Ahşap USB Bellek Kutulu Ahşap USB Bellek MSB-401
Ahşap USB Bellek 501 Ahşap USB Bellek 501 MSB-501
Ahşap USB Bellek Twister Ahşap USB Bellek Twister MS-113-A

Promosyon USB Bellek Fiyat teklif talebi için bize ulaşabilirsiniz...

Promosyon Ahşap USB Bellek ile ilgileniyorsanız bize 0216 482 91 86 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.