Bugün 19 Ocak 2019, Cumartesi

Firmamız çağımızın en popüler promosyon ürünlerinden biri olan USB bellekler konusunda hizmet vermektedir. Firmanıza özel logo baskılı USB bellekler üstün kalite anlayışıyla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Promosyon flash bellek üzerine baskı ile birlikte içerisine veri dolumu da yapılarak daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Logonuzun rengine ve sizin tercihinize göre bir çok USB bellek modeli ürün gamımızda mevcuttur. Metal USB Bellekler, Plastik USB Bellekler, Kartvizit Şeklinde USB Bellek, Kalem Şeklinde USB Bellek, Anahtar Şeklinde USB Bellek ve Özel Tasarım USB Bellek en çok tercih edilen ürünlerimizden bazılarıdır. Yukarıda göreceğiniz referanslarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite testlerinden başarıyla geçmiş A kalite çip kullanılan ürünlerdir. Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 482 91 86

Resim

  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi
  • Ürün resmi

Ürün Kodu : MSB-401

Ürün Özellikleri
Ebatı :
Baskı Alanı :
Ağırlık :
Baskı Türü : Lazer, UV ve Tampon
Kapasite Seçenekleri : 8-16-32 GB.
Materyal : Ahşap
Renk : Ahşap

Doğanın ferahlığı her zaman pozitif enerji verir, Doğal ürünler müşterilerinizde pozitif etki bırakır. Bu şık görünümlü ahşap USB bellek ürünümüz isteğinize göre logo baskısı yapılarak, beğeninize sunulmaktadır. Açık Ahşap Renginde Mıknatıs Kapaklı Lazer, Tampon ve UV Baskı ile özelleştirilebilir zemin.
Not: Bu ürünün üretiminde endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlar kullanılmakta ve doğaya zarar verme durumu söz konusu değildir.

Benzer Ürünler

Ahşap Usb Bellek Ahşap Usb Bellek MS-9197
Ahşap USB Bellek 501 Ahşap USB Bellek 501 MSB-501
Ahşap USB Bellek Ahşap USB Bellek MSA-F138
Ahşap USB Bellek Twister Ahşap USB Bellek Twister MS-113-A

Promosyon USB Bellek Fiyat teklif talebi için bize ulaşabilirsiniz...

Promosyon Kutulu Ahşap USB Bellek ile ilgileniyorsanız bize 0216 482 91 86 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.